Služby

Vývoj, prodej, implementace a servis informačních systémů

Vyvíjíme vlastní komplexní informační systém Prodirect. Zajistíme zpracování prvotní analýzy potřeb zákazníka, sestavíme projekt implementace, zaškolíme uživatelé. Naše řešení nadále servisujeme a operativně upravujeme dle vzniklých potřeb zákazníka.

 

Vývoj zakázkového software

Naše řešení jsme schopni upravit přesně na míru přesně podle zákaznických požadavků. Vyvíjíme i nová řešení podle představ zákazníka tak, aby podpořila firemní procesy a pomohla ve zvyšování efektivity a výkonu zaměstannců. Jedná se o databázové systémy, webové aplikace, aplikace pro mobilní zařízení (Windows, iOS, Android).

 

Prodej, servis a správa HW + sítí

Pro naše softwarové řešení navrhneme i dodáme kompletní hardware od serveru až po uživatelské stanice, včetně síťových prvků. Hardware dále spravujeme a servisuje, tím zákazník získává komfort v podobě jednoho generálního dodavatele s garancí dostupnosti svých služeb. Spravujeme a servisujeme i sítě, kde nejsme dodavateli HW. Zajišťujeme nepřetržitý monitoring klíčových ukazatelů, abychom problémům předcházeli a řešili je již v ranném stádiu. Staráme se o bezpečnost serverů i koncových stanic.

 

Školení a poradenství v oblasti výroby obalů

Díky našim odborníkům, kteří se podíleli na tvorbě procesů v desítkách firem zabývajících se výrobou obalů a kartonáže, jsme schopni poskytnout jejich znalosti z daného oboru v podobě školení a poradenství. Školení se týká zejména tvorby konstrukcí obalů s vazbou na kalkulaci ceny, vlastností používaných materiálů, efektivního plánování a řízení výrobních zakázek s důrazem na rentabilitu výroby.

Webdesign & SEO eStudio
2012 © Prodirect s.r.o.