Kariera

W naszym zespole w Hradec Králové poszukuje nowych pracowników na stanowiska:

Programista DELPHI:

Obowiązki:

- Działalność w zakresie programowania w środowisku Delphi rozwoju

- Analityczna praca związana z rozwojem IS

- Przygotowanie dokumentacji

- Testowanie

- Funkcjonalne jednostki wdrożeniowe dla klientów

- Prezentacja i szkolenia dla klientów

Wymagania:

- Znajomość języka programowania Delphi

- Znajomość SQL i serwerów DB

- Orientacja w systemach informatycznych

Oferujemy:

- Przyjemne środowisko pracy w sercu HK

- Dodatkowe zarobki uzależnione od wykonania

- Telefon komórkowy, laptop

Pracownika/ce postaramy sie klienta podporzyc

Obowiązki:

- Komunikacja telefon i e-mail z systemu informatycznego klienta

- Odbieranie i nagrywanie wymagania klientów

- Rozwiązują wymagania transferowe

- Nadzór państwa i rozwiązanie wymagań

- Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

- Podstawowa znajomość procesów biznesowych

- Dobra znajomość komputera

- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

Jeśli jesteś zainteresowany w tej pracy kontakt Panl Plašil na telefon  00420 608 861 238 lub e-mail plasil@prodirect.cz.

Webdesign & SEO eStudio